“Basilea van start met klinische fase 3 studie met antibioticum ceftobiprole bij huidinfecties”

“Basilea Pharmaceutica Ltd. (SIX: BSLN) heeft zich ingeschreven voor de eerste van haar twee geplande klinische fase 3-registratiestudies van het antibioticum ceftobiprole.

De eerste studie evalueert de veiligheid en werkzaamheid van het antibioticum bij de behandeling van volwassen patiënten met acute bacteriële huid- en huidstructuurinfecties (ABSSSI). Basilea verwacht medio 2018 te starten met de tweede fase 3 klinische studie van ceftobiprole bij de behandeling van volwassen patiënten met bacteriëmie (bloedbaaninfectie) veroorzaakt door Staphylococcus aureus.

De beide studies zijn bedoeld om een ​​ondersteunende Amerikaanse registratie mogelijk te maken en worden uitgevoerd onder een Special Protocol Assessment (SPA) -overeenkomst met de Amerikaanse Food and Drug Administration (FDA). ”

Bron: Financial Buzz

Meer informatie over AMR? Volg een van onze speciale cursussen over AMR!

Back


What is going on with AMR?
Stay tuned with remarkable global AMR news and developments!